Suplování:   Úterý 16.1.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čekanová Dana

 

-

Jt

..

-

To

..

-

-

 

Fexová Kateřina

 

..

-

Na

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Háček Libor

1.hod

přesun >>

DEJ

S1

 

na 6.hod

 

4.hod

přesun <<

OBN

I2

(228)

z 8.hod

 

6.hod

přesun <<

DEJ

S1

(228)

z 1.hod

 

8.hod

přesun >>

OBN

I2

 

na 4.hod

Justa Josef

2.hod

supl. (Čk)

ELT

E2

(124)

 

Klečka Václav

1.hod

přesun <<

TEV

L3

(TV1)

z 15.1. 8.hod

Náhůnek Zdeněk

3.hod

supl. (Fe)

MAT

L4

(128)

 

Sachl Vlastimil

1.hod

přesun >>

MAT

L1

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

MAT

L1

(227)

z 1.hod

Tomášek Jiří

5.hod

supl. (Čk)

TED

L1

(325)

 

Změny v rozvrzích tříd:

E2

2.hod

ELT

 

(124)

supluje

Justa Josef

(Čk)

S1

1.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

DEJ

 

(228)

přesun <<

Háček Libor

z 1.hod

I2

4.hod

OBN

 

(228)

přesun <<

Háček Libor

z 8.hod

 

8.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 4.hod

L1

1.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

MAT

 

(227)

přesun <<

Sachl Vlastimil

z 1.hod

 

5.hod

TED

 

(325)

supluje

Tomášek Jiří

(Čk)

L3

1.hod

TEV

 

(TV1)

přesun <<

Klečka Václav

z 15.1. (Po) 8.hod

L4

3.hod

MAT

 

(128)

supluje

Náhůnek Zdeněk

(Fe)

 

 

Suplování:   Středa 17.1.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

L1

     

ŠA

ŠA

         

L3

     

ŠA

ŠA

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čekanová Dana

 

-

-

-

-

-

..

..

..

 

Klečka Václav

 

..

..

..

Jn

....

-

..

-

 

Peldová Blanka

     

-

Fs

         

Sachl Vlastimil

     

Lm

..

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

325

             

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bardová Lenka

4.hod

odpadá

CSJ

L3

 

školní akce

Biskup Marcel

8.hod

navíc

OBN

S3

(318)

 

Fastová Iva

4.hod

supl. (Pe)

ANJ

S1 (ANJB)

(127)

 

Hamalová Kateřina

8.hod

odpadá

EKO

S3

 

zrušeno

Janda František

4.hod

supl. (Kl)

TEV

S4

(TV2)

 

Klečka ml. Václav

8.hod

přesun <<

TEV

AT1

(TV2)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

TEV

AT1

 

na 8.hod

Lemka Jan

3.hod

supl. (Sa)

ICT

L4

(022)

 

Lešková Zuzana

8.hod

přesun <<

PRO

E2

(319)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

PRO

E2

 

na 8.hod

Novotný Václav

7.hod

změna

TED

E1

(228)

 
 

8.hod

změna

TED

E1

(228)

 

Oberhofnerová Milana

2.hod

přesun <<

PRO

L2

(129)

z 15.1. 8.hod

Sachl Vlastimil

6.hod

přesun <<

FYZ

E2

(227)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

FYZ

E2

 

na 6.hod

Šafránková Lucie

3.hod

odpadá

KLV

L1

 

školní akce

Šikýř Ota

8.hod

odpadá

TME

AT1

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

AT1

8.hod

TEV

 

(TV2)

přesun <<

Klečka ml. Václav

z 9.hod

 

9.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 8.hod

E1

7.hod

TED

 

(228)

změna

Novotný Václav

 
 

8.hod

TED

 

(228)

změna

Novotný Václav

 

E2

6.hod

FYZ

 

(227)

přesun <<

Sachl Vlastimil

z 8.hod

 

8.hod

PRO

 

(319)

přesun <<

Lešková Zuzana

z 9.hod

 

9.hod

PRO

   

přesun >>

 

na 8.hod

S1

4.hod

ANJ

ANJB

(127)

supluje

Fastová Iva

(Pe)

 

8.hod

CHO

   

odpadá

 

(Čk)

S3

8.hod

OBN

 

(318)

navíc

Biskup Marcel

 

S4

4.hod

TEV

 

(TV2)

supluje

Janda František

(Kl)

L1

7.hod

BIO

   

odpadá

 

(Čk)

L2

2.hod

PRO

 

(129)

přesun <<

Oberhofnerová Milana

z 15.1. (Po) 8.hod

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(Kl)

L4

1.hod

TEV

   

odpadá

 

(Kl)

 

3.hod

ICT

 

(022)

supluje

Lemka Jan

(Sa)

SEBEOBRANA PRO VYBRANÉ TŘÍDY - I1, AM1, I2, L1, AT1

PŘEDSTAVENÍ BRAZÍLIE pro L1 a L3 - společný odchod od školy v 10,00 hodin, L1 pod vedením Mgr.SACHLA, L3 pod dozorem Mgr.PELDOVÉ, projekce začíná v DK Ostrov v 10,15 hodin, po skončení společný návrat do školy, výuka pokračuje 5.hodinou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 18.1.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

I2

 

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čekanová Dana

 

..

Šf

..

-

..

-

-

 

Fastová Iva

     

Pe

Pe

-

-

     

Fexová Kateřina

 

-

..

Sa

..

..

..

     

Háček Libor

     

-

-

-

-

     

Klečka ml. Václav

 

..

Ob

-

-

..

..

-

-

 

Štočková Zuzana

 

..

..

Du

..

..

-

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

128

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Dudák František

3.hod

supl. (Šč)

MAT

E3

(320)

 

Hamalová Kateřina

1.hod

přesun >>

EKO

L3

 

na 11.1. 2.hod

 

8.hod

přesun >>

EKO

AT2

 

na 19.1. 4.hod

Janda František

4.hod

přesun <<

OBN

AM1

(326)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

OBN

AM1

 

na 4.hod

Kulhánková Eva

6.hod

změna

OBN

AT2

(235)

 

Ledvina Jiří

6.hod

přesun <<

AUT

E3

(323)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

AUT

E3

 

na 6.hod

Lemka Jan

2.hod

změna

TVY

I1

(325)

 

Lešková Zuzana

2.hod

supl. (Čk)

DEG

L3

(319)

 

Midloch František

4.hod

změna

DIT

I4

(127)

 
 

5.hod

změna

PSS

I4

(124)

 

Oberhofnerová Milana

2.hod

supl. (Kč)

MAI

I4

(120)

 

Peldová Blanka

3.hod

supl. (Fs)

ANJ

AM1 (ANJ2)

(021)

 
 

4.hod

supl. (Fs)

ANJ

I3 (ANJb)

(021)

 
 

7.hod

odpadá

ANJ

I2 (AIa)

 

školní akce

Sachl Vlastimil

3.hod

supl. (Fe)

APM

L4

(228)

 

Šafránková Lucie

3.hod

supl. (Čk)

KLV

L1

(325)

 

Šikýř Ota

5.hod

přesun <<

EEP

AT4

(320)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

EEP

AT4

 

na 5.hod

Štěpánek Michal

1.hod

odpadá

FYZ

I2

 

školní akce

Váchová Růžena

6.hod

odpadá

ANJ

I2 (AIb)

 

školní akce

Zatloukalová Renata

7.hod

přesun <<

NEJ

L3 (Az2)

(127)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

NEJ

L3 (Az2)

 

na 7.hod

Závorová Alena

1.hod

přesun <<

ANJ

I1 (ANJb)

(121)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ANJ

I1 (ANJb)

 

na 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

AM1

3.hod

ANJ

ANJ2

(021)

supluje

Peldová Blanka

(Fs)

 

4.hod

OBN

 

(326)

přesun <<

Janda František

z 8.hod

 

8.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 4.hod

AT2

6.hod

OBN

 

(235)

změna

Kulhánková Eva

 
 

8.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 19.1. (Pá) 4.hod

AT4

5.hod

EEP

 

(320)

přesun <<

Šikýř Ota

z 8.hod

 

8.hod

EEP

   

přesun >>

 

na 5.hod

E1

6.hod

CHO

   

odpadá

 

(Čk)

E2

1.hod

TEV

   

odpadá

 

(Kč)

E3

3.hod

MAT

 

(320)

supluje

Dudák František

(Šč)

 

6.hod

AUT

 

(323)

přesun <<

Ledvina Jiří

z 9.hod

 

9.hod

AUT

   

přesun >>

 

na 6.hod

I1

1.hod

ANJ

ANJb

(121)

přesun <<

Závorová Alena

z 8.hod

 

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Šč)

 

2.hod

TVY

 

(325)

změna

Lemka Jan

 
 

8.hod

ANJ

ANJb

 

přesun >>

 

na 1.hod

I3

4.hod

ANJ

ANJb

(021)

supluje

Peldová Blanka

(Fs)

I4

2.hod

MAI

 

(120)

supluje

Oberhofnerová Milana

(Kč)

 

4.hod

DIT

 

(127)

změna

Midloch František

 
 

5.hod

PSS

 

(124)

změna

Midloch František

 

L1

3.hod

KLV

 

(325)

supluje

Šafránková Lucie

(Čk)

L3

1.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 11.1. 2.hod

 

2.hod

DEG

 

(319)

supluje

Lešková Zuzana

(Čk)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Fe)

 

7.hod

NEJ

Az2

(127)

přesun <<

Zatloukalová Renata

z 8.hod

 

8.hod

NEJ

Az2

 

přesun >>

 

na 7.hod

L4

3.hod

APM

 

(228)

supluje

Sachl Vlastimil

(Fe)

OLYMPIÁDA STŘEDNÍCH ŠKOL - PLAVÁNÍ - krajské kolo AŠ - doprovod Mgr.KLEČKA ml.

I2 - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ - učebna 128

 

 

Suplování:   Pátek 19.1.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čekanová Dana

 

..

..

Ob

..

..

..

-

-

 

Fastová Iva

 

..

Če

Šf

Pe

Ši

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Černohorská Jana

2.hod

supl. (Fs)

ANJ

S2 (ASa)

(233)

 

Hamalová Kateřina

4.hod

přesun <<

EKO

AT2

(124)

z 18.1. 8.hod

Jakubčík Libor

5.hod

přesun <<

TME

L2

(235)

z 23.1. 2.hod

Oberhofnerová Milana

3.hod

supl. (Čk)

CHO

E1

(124)

 

Peldová Blanka

4.hod

supl. (Fs)

ANJ

L1 (ANJb)

(233)

 

Šafránková Lucie

3.hod

supl. (Fs)

ANJ

AM1 (ANJ2)

(233)

 

Šikýř Ota

5.hod

supl. (Fs)

ANJ

AT1 (ANJb)

(320)

 

Vaněk Bohuslav

2.hod

přesun <<

TEC

AT1

(234)

z 22.1. 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

AM1

3.hod

ANJ

ANJ2

(233)

supluje

Šafránková Lucie

(Fs)

AT1

2.hod

TEC

 

(234)

přesun <<

Vaněk Bohuslav

z 22.1. (Po) 7.hod

 

5.hod

ANJ

ANJb

(320)

supluje

Šikýř Ota

(Fs)

AT2

1.hod

ANJ

ATa1

 

odpadá

 

(Fs)

 

4.hod

EKO

 

(124)

přesun <<

Hamalová Kateřina

z 18.1. (Čt) 8.hod

E1

3.hod

CHO

 

(124)

supluje

Oberhofnerová Milana

(Čk)

S2

2.hod

ANJ

ASa

(233)

supluje

Černohorská Jana

(Fs)

I1

6.hod

CHO

   

odpadá

 

(Čk)

I4

6.hod

ANJ

ANJb

 

odpadá

 

(Fs)

L1

4.hod

ANJ

ANJb

(233)

supluje

Peldová Blanka

(Fs)

L2

5.hod

TME

 

(235)

přesun <<

Jakubčík Libor

z 23.1. (Út) 2.hod

L3

1.hod

CHE

   

odpadá

 

(Čk)

 

Zpracováno v systému Bakaláři