Suplování:   Pátek 29.1.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

AM1

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

AM2

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

AM3

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

N1

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

N2

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

N3

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

AT1

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

AT2

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

AT3

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

AT4

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

E1

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

E2

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

E3

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

E4

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

I1

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

I2

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

I3

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

I4

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

L4

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

S1

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

S2

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

S3

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

S4

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

V1

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

V2

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

V3

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

V4

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Praz

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Šikýř Ota

 

-

-

-

-

-

-

-

-

 

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

 

 

Suplování:   Pondělí 1.2.2021

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Šikýř Ota

 

..

..

..

-

..

..

-

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Černohorská Jana

3.hod

přesun <<

KLV

S4

(DisV)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

KLV

S4

 

na 3.hod

Klečka Václav

3.hod

přesun >>

TEV

S4

 

na 3.2. 9.hod

Změny v rozvrzích tříd:

AM2

2.hod

ODI

   

odpadá

 

(Ši)

AT1

8.hod

TME

   

odpadá

 

(Ši)

AT2

6.hod

TEC

   

odpadá

 

(Ši)

AT4

1.hod

TEC

   

odpadá

 

(Ši)

 

3.hod

EEP

   

odpadá

 

(Ši)

 

5.hod

TEC

   

odpadá

 

(Ši)

S4

3.hod

KLV

 

(DisV)

přesun <<

Černohorská Jana

z 8.hod

 

8.hod

KLV

   

přesun >>

 

na 3.hod

VÝUKA VŠECH TŘÍD ŠKOLY PROBÍHÁ VÝHRADNĚ DISTANČNÍ FORMOU, ODV AM3 - KONZULTACE DLE ROZPISU V KARLOVARSKÝCH DÍLNÁCH

 

 

Suplování:   Úterý 2.2.2021

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Šikýř Ota

 

..

-

-

..

-

..

..

..

 

Změny v rozvrzích tříd:

AM2

6.hod

ELE

   

odpadá

 

(Ši)

 

8.hod

ODI

   

odpadá

 

(Ši)

AT1

7.hod

STR

   

odpadá

 

(Ši)

AT4

1.hod

TEC

   

odpadá

 

(Ši)

 

4.hod

EEP

   

odpadá

 

(Ši)

VÝUKA VŠECH TŘÍD ŠKOLY PROBÍHÁ VÝHRADNĚ DISTANČNÍ FORMOU, ODV AM3 - KONZULTACE DLE ROZPISU V KARLOVARSKÝCH DÍLNÁCH

 

 

Suplování:   Středa 3.2.2021

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Šikýř Ota

 

-

-

..

..

..

-

-

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Klečka Václav

9.hod

přesun <<

TEV

S4

(TV2)

z 1.2. 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

AM2

4.hod

ODI

   

odpadá

 

(Ši)

 

8.hod

ELE

   

odpadá

 

(Ši)

AT1

5.hod

TME

   

odpadá

 

(Ši)

AT3

3.hod

EEP

   

odpadá

 

(Ši)

S4

9.hod

TEV

 

(TV2)

přesun <<

Klečka Václav

z 1.2. (Po) 3.hod

VÝUKA VŠECH TŘÍD ŠKOLY PROBÍHÁ VÝHRADNĚ DISTANČNÍ FORMOU, ODV AM3 - KONZULTACE DLE ROZPISU V KARLOVARSKÝCH DÍLNÁCH

 

 

Suplování:   Čtvrtek 4.2.2021

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Šikýř Ota

 

-

-

-

-

-

..

..

..

 

Změny v rozvrzích tříd:

AM2

7.hod

ELE

   

odpadá

 

(Ši)

 

8.hod

ODI

   

odpadá

 

(Ši)

AT3

6.hod

MOV

   

odpadá

 

(Ši)

VÝUKA VŠECH TŘÍD ŠKOLY PROBÍHÁ VÝHRADNĚ DISTANČNÍ FORMOU, ODV AM3 - KONZULTACE DLE ROZPISU V KARLOVARSKÝCH DÍLNÁCH

 

 

Suplování:   Pátek 5.2.2021

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Šikýř Ota

 

..

..

-

..

-

..

-

-

 

Změny v rozvrzích tříd:

AM2

6.hod

ELE

   

odpadá

 

(Ši)

AT1

2.hod

STR

   

odpadá

 

(Ši)

AT2

4.hod

TEC

   

odpadá

 

(Ši)

AT4

1.hod

TEC

   

odpadá

 

(Ši)

VÝUKA VŠECH TŘÍD ŠKOLY PROBÍHÁ VÝHRADNĚ DISTANČNÍ FORMOU, ODV AM3 - KONZULTACE DLE ROZPISU V KARLOVARSKÝCH DÍLNÁCH

 

Zpracováno v systému Bakaláři